Za nami ESHRE 2018 – dziękujemy, że byliście z nami

Za nami ESHRE 2018 – dziękujemy, że byliście z nami

Setki gości dorocznego kongresu ESHRE 2018 odwiedziło stoisko Laboratorium Genetycznego INVICTA podczas targów towarzyszących wydarzeniu. Mieli okazję porozmawiać z ekspertami z firmy i dowiedzieć się więcej nt. innowacyjnej oferty badań DNA. Ponad 700 gości wybrało się na wirtualny spacer po Laboratorium IVF INVICTA i wzięło udział w angażującym konkursie wygrywając upominki. W mojej opinii, to najlepsze targi w ostatnich pięciu latach. Poznaliśmy mnóstwo interesujących ludzi, nawiązaliśmy wiele obiecujących relacji i wspaniale spędziliśmy czas – podsumowuje Jakub Dejewski, Dyrektor Sprzedaży w INVICTA.

Pozytywnie ocenia doroczne spotkanie ESHRE zespół specjalistów INVICTA. Jego członkowie podkreślają wysoką wartość merytorycznych dyskusji i prezentowanych wyników badań. Zarówno wykład nt. genetycznych aspektów rozwoju zarodków wygłoszony przez dr Joannę Liss, jak i trzy abstrakty z badań prezentowane podczas sesji plakatowej, spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników wydarzenia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i byli z nami podczas ESHRE 2018. Dziękujemy za wartościowe spotkania, inspirujące rozmowy i pozytywne informacje zwrotne, które otrzymaliśmy. Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce - za rok lub nawet wcześniej – mówi J. Dejewski.

INVICTA-Genetics
INVICTA-Genetics
Laboratorium Genetyczne INVICTA w 2005 roku, jako pierwsze w Polsce wprowadziło Diagnostykę Preimplantacyjną do procedury in vitro. Dziś możemy się pochwalić najważniejszymi sukcesami w tym zakresie - urodzonymi, zdrowymi dziećmi u par obciążonych wysokim ryzykiem wystąpienia poważnych chorób genetycznych (np. Mukowiscydoza, SMA, Zespół COX'a, Choroba Huntingtona i wielu innych). Stosujemy najnowsze metody, w tym jako pierwsi na świecie - sekwencjonowanie DNA następnej generacji (PGD NGS).