Skontaktuj się z nami:

Biuro Obsługi Klienta
Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA
Genetyka
e-mail: pgd@invicta.pl
telefon: +48 784 373 593
Zespół obsługi klienta czuwa nad odbiorem próbek genetycznych w tym biopsji zarodka. Zaopatruje naszych klientów w zestawy pobraniowe, koordynuje dostarczenie wyników.

Dorota Czajka
Specjalista ds kluczowych klientów – genetyka
e-mail: dorota.czajka@invicta.pl
telefon: +48 885 804 381

Województwa : zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie (bez Radomia i okolic), kujawsko-pomorskie, wielkopolskie (Poznań, Konin, Kalisz, Ostrów Wlkp), lubuskie (prócz Zielonej Góry), łódzkie.

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym opiekunem Dorotą Czajką. Pomoże Ci przygotować ofertę dedykowaną dla Ciebie.
Zadzwoń

Tomasz Bogdziewicz
Specjalista ds kluczowych klientów – genetyka
e-mail: tomasz.bogdziewicz@invicta.pl
telefon: +48 784 368 592

Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie + Radom i okolice, Zielona Góra.

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym opiekunem Tomaszem Bogdziewiczem. Pomoże Ci przygotować ofertę dedykowaną dla Ciebie.
Zadzwoń
    captcha

    Oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem oraz Informacją od Administratora.*
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INVICTA w celu kontaktu lu, realizacji zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania w celach marketingowych, polegającego na łączeniu danych otrzymanych od Pani/Pana z informacjami dotyczącymi Pani/Pana cech, zachowań, preferencji w celu dopasowania informacji handlowych do znanych lub przewidywanych potrzeb lub oczekiwań (profilowanie).