Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia

Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia

Professor Krzysztof Łukaszuk

Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA i pracownik Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizacje w dziedzinach ginekologii i położnictwa, endokrynologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Certyfikowany Senior Clinical Embryologist ESHRE.

W dniach 13-14 października w Warszawie na Torwarze, odbędzie się coroczny Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia.

Drugiego dnia podczas sesji poświęconej Niepłodności i płodności, swój wykład wygłosi prof. Krzysztof Łukaszuk, Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA. W swoim wystąpieniu będzie on mówił o roli biomarkerów i kompleksowej diagnostyce kobiet pod kątem oceny płodności.

Spotkanie jest znakomitą okazją, by podzielić się doświadczeniem i omówić najnowsze doniesienia z dziedziny ginekologii z wybitnymi ekspertami.

Program Konferencji
INVICTA-Genetics
INVICTA-Genetics
Laboratorium Genetyczne INVICTA w 2005 roku, jako pierwsze w Polsce wprowadziło Diagnostykę Preimplantacyjną do procedury in vitro. Dziś możemy się pochwalić najważniejszymi sukcesami w tym zakresie - urodzonymi, zdrowymi dziećmi u par obciążonych wysokim ryzykiem wystąpienia poważnych chorób genetycznych (np. Mukowiscydoza, SMA, Zespół COX'a, Choroba Huntingtona i wielu innych). Stosujemy najnowsze metody, w tym jako pierwsi na świecie - sekwencjonowanie DNA następnej generacji (PGD NGS).