Laboratorium Genetyczne INVICTA prezentuje swoją ofertę podczas Targów ESHRE 2018

Laboratorium Genetyczne INVICTA prezentuje swoją ofertę podczas Targów ESHRE 2018

Laboratorium Genetyczne INVICTA – już po raz piąty - prezentuje swoją ofertę na targach branży IVF ESHRE. Tym razem propozycja biznesowa koncentruje się na innowacyjnych badaniach genetycznych PGT w kierunku aneuploidii, translokacji chromosomowych i mutacji w pojedynczych genach. Zespół Obsługi Klienta – Jakub Dejewski, Agnieszka Nona-Mołdawa oraz Aleksander Wiecki – dostarczać będzie potencjalnym partnerom informacji nt. najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych stosowanych w INVICTA, jakości badań i ich skuteczności oraz przebiegu współpracy. Na stoisku goście będą mogli porozmawiać także z ekspertami Laboratorium Genetycznego INVICTA, w tym z dr n. biol Sebastianem Puksztą.

Dodatkowo, przygotowaliśmy nietuzinkową niespodziankę! Każdy, kto odwiedzi stoisko, dostanie okulary VR, dzięki, którym będzie mógł wirtualnie przenieść się do naszego invictowego laboratorium IVF. Z filmem związany jest konkurs. W laboratorium ukryliśmy zwierzaki. Osoby, które trafnie je wskażą otrzymają oryginalne nagrody!

INVICTA-Genetics
INVICTA-Genetics
Laboratorium Genetyczne INVICTA w 2005 roku, jako pierwsze w Polsce wprowadziło Diagnostykę Preimplantacyjną do procedury in vitro. Dziś możemy się pochwalić najważniejszymi sukcesami w tym zakresie - urodzonymi, zdrowymi dziećmi u par obciążonych wysokim ryzykiem wystąpienia poważnych chorób genetycznych (np. Mukowiscydoza, SMA, Zespół COX'a, Choroba Huntingtona i wielu innych). Stosujemy najnowsze metody, w tym jako pierwsi na świecie - sekwencjonowanie DNA następnej generacji (PGD NGS).