FertiGenes Test™ – Diagnostyka genetyczna niepłodności i nawracających poronień

FertiGenes Test™ – Diagnostyka genetyczna niepłodności i nawracających poronień

Niepłodność Żeńska

FertiGenes Test™ Niepłodność Żeńska to badanie genetyczne dla kobiet, które planują zajść w ciążę. Zostało zaprojektowane z myślą o parach starających się o potomstwo. Test pozwala określić, które mutacje są obecne w DNA kobiety i w jaki sposób mogą one wpłynąć na przyszłą ciążę oraz zdrowie dziecka. Istnieją geny powiązane z płodnością człowieka. Wiedza na temat statusu genetycznego danej pary pozwala określić rokowania dla ciąży w wyniku starań naturalnych, odpowiednio zaplanować ewentualne leczenie, ograniczać ryzyko poronień i wesprzeć pacjentów w staraniach o zdrowe potomstwo.

Niepłodność Męska

FertiGenes Test™ Niepłodność Męska to badanie genetyczne dla mężczyzn, którzy planują potomstwo. Zostało ono zaprojektowane z myślą o parach starających się o ciążę. Test pozwala określić, które mutacje są obecne w DNA mężczyzny i jak mogą wpłynąć na przyszłą ciążę oraz zdrowie dziecka.

Poronienia

FertiGenes Test™ Poronienia to badanie genetyczne przeznaczone dla kobiet, które doświadczyły nawracających poronień. Około 15-20% rozpoznanych ciąż ulega poronieniu. Prawie 1% par starających się o dziecko doświadcza nawracających poronień.

INVICTA-Genetics
INVICTA-Genetics
Laboratorium Genetyczne INVICTA w 2005 roku, jako pierwsze w Polsce wprowadziło Diagnostykę Preimplantacyjną do procedury in vitro. Dziś możemy się pochwalić najważniejszymi sukcesami w tym zakresie - urodzonymi, zdrowymi dziećmi u par obciążonych wysokim ryzykiem wystąpienia poważnych chorób genetycznych (np. Mukowiscydoza, SMA, Zespół COX'a, Choroba Huntingtona i wielu innych). Stosujemy najnowsze metody, w tym jako pierwsi na świecie - sekwencjonowanie DNA następnej generacji (PGD NGS).