ESHRE 2017 – Genewa

Laboratorium Genetyczne INVICTA ma zaszczyt zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska na Targach ESHRE w Genewie, towarzyszących 33. Kongresowi Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii 2017.

33. Kongres i Targi ESHRE odbędą się w dniach 2 lipca – 5 lipca 2017 r. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym „Palexpo” w Genewie, Szwajcarii.

ESHRE po raz kolejny zaprasza wybitnych międzynarodowych wykładowców do omówienia najnowszych informacji, kontrowersji i wyznaczenia przyszłych kierunków rozwoju nauki, diagnostyki i medycyny reprodukcyjnej.

Laboratorium Genetycznego INVICTA zaprezentuje na stoisku F01 najnowsze osiągnięcia w zakresie Diagnostyki Preimplantacyjnej PGD, z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Next Generation Sequencing (NGS).

Pierwsza na świecie Diagnostyka PGS NGS 360oTM  (diagnostyka preimplantacyjna oparta o platformę sekwencjonowania następnej generacji) wykonana i zastosowana klinicznie przez INVICTA wykorzystuje najnowocześniejsze techniki sekwencjonowania genomu ludzkiego (bezpośredniego odczytu informacji genetycznej) do badania zarodków i otwiera zupełnie nowe możliwości diagnostyczne.

Zapraszamy na polskie stoisko podczas ESHRE 2017 w Genewie!

INVICTA-Genetics
INVICTA-Genetics
Laboratorium Genetyczne INVICTA w 2005 roku, jako pierwsze w Polsce wprowadziło Diagnostykę Preimplantacyjną do procedury in vitro. Dziś możemy się pochwalić najważniejszymi sukcesami w tym zakresie - urodzonymi, zdrowymi dziećmi u par obciążonych wysokim ryzykiem wystąpienia poważnych chorób genetycznych (np. Mukowiscydoza, SMA, Zespół COX'a, Choroba Huntingtona i wielu innych). Stosujemy najnowsze metody, w tym jako pierwsi na świecie - sekwencjonowanie DNA następnej generacji (PGD NGS).