3. Kongres Bałtyckiego Towarzystwa Niepłodności – Zaproszenie!

3. Kongres Bałtyckiego Towarzystwa Niepłodności – Zaproszenie!

Laboratorium Genetyczne INVICTA ma zaszczyt zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska podczas 3. Kongresu Bałtyckiego Towarzystwa Niepłodności, który odbędzie się w dniach 20 – 21 maja 2016 r. w Centrum Konferencyjnym „Citadele” w Rydze.

Bałtyckie Towarzystwo Niepłodności po raz kolejny zaprasza czołowych ekspertów w dziedzinie rozrodu do omówienia najnowszych informacji i osiągnięć oraz przedyskutowania bieżących trendów w zakresie medycyny reprodukcyjnej. W sesjach naukowych wezmą udział eksperci z całego świata.

Laboratorium Genetycznego INVICTA zaprezentuje na stoisku 5 najnowsze osiągnięcia w zakresie Diagnostyki Preimplantacyjnej PGD, z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Next Generation Sequencing (NGS).

Pierwsza na świecie Diagnostyka PGS NGS 360oTM (diagnostyka preimplantacyjna oparta o platformę sekwencjonowania następnej generacji) wykonana i zastosowana klinicznie przez INVICTA wykorzystuje najnowocześniejsze techniki sekwencjonowania genomu ludzkiego (bezpośredniego odczytu informacji genetycznej) do badania zarodków i otwiera zupełnie nowe możliwości diagnostyczne.

Zapraszamy na polskie stoisko podczas targów w Rydze!

 

INVICTA-Genetics
INVICTA-Genetics
Laboratorium Genetyczne INVICTA w 2005 roku, jako pierwsze w Polsce wprowadziło Diagnostykę Preimplantacyjną do procedury in vitro. Dziś możemy się pochwalić najważniejszymi sukcesami w tym zakresie - urodzonymi, zdrowymi dziećmi u par obciążonych wysokim ryzykiem wystąpienia poważnych chorób genetycznych (np. Mukowiscydoza, SMA, Zespół COX'a, Choroba Huntingtona i wielu innych). Stosujemy najnowsze metody, w tym jako pierwsi na świecie - sekwencjonowanie DNA następnej generacji (PGD NGS).